Zdobienia porcelany-przeglądPorcelana od wielu lat chwali się niecenionymi zdobieniami, które znaleźć możemy na filiżankach, talerzykach, dzbanuszkach, cukiernicach czy kubkach. Różnorodne techniki zdobienia pozwalają uzyskać fenomenalne efekty, które niekiedy są swego rodzaju dziełem.

zobacz całość

Jak odświeżyć swoje wnętrze dzięki ozdobnym puszkomOzdoby spełniają nie tylko funkcję dekoracyjną w naszym domu, ale są również przydatnymi dodatkami, które mogą być dla nas praktyczne i funkcjonalne. Oczywiście ozdoby są w naszym domu bardzo ważnym elementem, który zazwyczaj pełni rolę dopełnienia całej aranżacji wnętrza.

zobacz całość

Porcelana w kwiaty zawsze na topie!Motyw kwiatowy, który gości na naczyniach porcelanowych jest bardzo chętnie wybierany szczególnie przez kobiety. Nic dziwnego, motyw ten świetnie dopasowuje się do wnętrza nowoczesnego, angielskiego czy skandynawskiego.

zobacz całość

Savoir vivre nalewania i serwowania winaWino jest dodatkiem do wielu potraw, ale jest również symbolem celebrowania ważnych okazji bądź spędzania wyjątkowych chwil z ukochaną osobą. Czerwone, białe a może różowe?

zobacz całość

Trafiony prezent ślubnyŚlub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Towarzysząc Młodej Parze u ich boku jako gość weselny mamy wielki zaszczyt przeżywać te niezapomniane chwile właśnie z Nimi.

zobacz całość

style aranżacji wnętrzUrządzone mieszkanie lub dom i wybrany styl aranżacji sprawia, że we wnętrzu panuje idealna harmonia, a całość wyraża nasz charakter. Wybrany styl aranżacji wnętrza jest poniekąd wyrazem własnego „ja”

zobacz całość
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
facebook